Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PD |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PD200536D |
| Длина хвостовика | 50 мм |
| Довжина різу (h) | 53 мм |
| Довжина фрези (L) | 113 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 6+1 |
| Назначение | МДФ , ДСП , по пластику , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Алмазні |
Информация для заказа
- Цена: 7 334 ₴



