Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Атака |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 01071020-1 |
| Длина хвостовика | 80 мм |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ , за фанерою , по ОСБ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для мініфіксів |
Информация для заказа
- Цена: 889 ₴


