Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Атака |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 561285 |
| Довжина різу (h) | 14 мм |
| Довжина фрези (L) | 55 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴


