Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Атака |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 412381 |
| Довжина різу (h) | 17.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴



