Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 38005011 |
| Длина хвостовика | 29 мм |
| Довжина різу (h) | 20 мм |
| Довжина фрези (L) | 49 мм |
| Діаметр фрези (D) | 5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | M6X0.75 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | Спираль покрыта защитой P.T.F.E |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Пазова пряма , Для присадних верстатів |
Информация для заказа
- Цена: 1 251 ₴


