Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 70218011 |
| Длина хвостовика | 26 мм |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 38 мм |
| Діаметр фрези (D) | 18 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | Легкое извлечение стружки |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Пазова пряма , Для дверних петель , Пазова двозуба |
Информация для заказа
- Цена: 1 411 ₴






