Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 66102041 |
| Длина хвостовика | 30.5 мм |
| Довжина різу (h) | 3 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 27 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | ДСП , МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 2 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 5 732 ₴


