Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 86004011 |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Кромкова калювальна , Кромкова фігурна |
Информация для заказа
- Цена: 2 817 ₴



