Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | B&D |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2166BD24V |
| Длина хвостовика | 41 мм |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 24 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Радіус (R) | 6 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 24x8x8 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова галтельна |
Информация для заказа
- Цена: 1 007 ₴





