Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 31205011 |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 58 мм |
| Діаметр фрези (D) | 5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | по дереву , по ламінату , по пластику |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | две режущих грани. две спиральные канавки |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Информация для заказа
- Цена: 1 069 ₴


