Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 39220011 |
| Длина хвостовика | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2+2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | RH |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Для дверних петель (свердло Форстнера) |
Информация для заказа
- Цена: 1 015 ₴







