Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leitz |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 072196 |
| Длина хвостовика | 30 мм |
| Довжина різу (h) | 24.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 34 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 9000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴







