Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 151-500-22 |
| Глибина різу | 7 мм |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 99 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 6х19х6 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Информация для заказа
- Цена: 2 567 ₴


