Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 17870311 |
| Довжина різу (h) | 12.7 мм, 12.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм, 63.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм, 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм, 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ , МДФ , ДСП , по дереву |
| Обертання фрези | Праве , Праве |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Для вирівнювання площини , Для вирівнювання площини |
Информация для заказа
- Цена: 3 840 ₴



