Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SL34503 |
| Градуси (O) | 45 |
| Довжина різу (h) | 11 мм |
| Довжина фрези (L) | 51 мм |
| Діаметр фрези (D) | 26 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | МДФ , по ламінату , ДСП |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Информация для заказа
- Цена: 1 928 ₴


