Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 10207032 |
| Длина хвостовика | 50 мм |
| Довжина різу (h) | 55 мм |
| Довжина фрези (L) | 110 мм |
| Діаметр фрези (D) | 7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 16 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Ліве |
| Тип стали | HL |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 1 511 ₴


