Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Faba |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TJD0070021R |
| Длина хвостовика | 56 мм |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Довжина фрези (L) | 81 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 1+1 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , по ОСБ , по штучному каменю , по пластику |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Алмазні |
Информация для заказа
- Цена: 3 510 ₴




