Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 99050611 |
| Довжина різу (h) | 15 мм |
| Довжина фрези (L) | 64.6 мм |
| Діаметр фрези (D) | 89 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 12000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 4.76х12.7х5 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Фігурна горизонтальна |
Информация для заказа
- Цена: 7 549 ₴



