Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Freud |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 20-10006 |
| Градуси (O) | 90 |
| Длина хвостовика | 32 мм |
| Довжина різу (h) | 6 мм |
| Довжина фрези (L) | 38.1 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Максимально допустимі обороти | 240000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 1 256 ₴










