Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Глобус |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1023-h16 |
| Глибина різу | 10 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 53 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | RH |
| Особенности | Подшипник 13 мм |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Информация для заказа
- Цена: 477 ₴


