Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Глобус |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1023-d12-h-5x66 |
| Довжина різу (h) | 5 мм |
| Довжина фрези (L) | 40 мм |
| Діаметр фрези (D) | 66 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Информация для заказа
- Цена: 734 ₴


