Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Глобус |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 121-d12-21x63 |
| Довжина різу (h) | 63 мм |
| Довжина фрези (L) | 98 мм |
| Діаметр фрези (D) | 21 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма , Кромкова пряма , Зі змінними ножами |
Информация для заказа
- Цена: 3 327 ₴


