Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Глобус |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2001-R6 |
| Длина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 51 мм |
| Діаметр фрези (D) | 40 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 16000 об/хв |
| Назначение | МДФ , ДСП , по дереву |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 6 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 598 ₴








