Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Глобус |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2020-R5-10 |
| Длина хвостовика | 33 мм |
| Довжина різу (h) | 35 мм |
| Довжина фрези (L) | 74 мм |
| Діаметр фрези (D) | 40 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 10 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фігурна |
Информация для заказа
- Цена: 1 206 ₴







