Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Глобус |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2500-d12-8x54 |
| Длина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 54 мм |
| Довжина фрези (L) | 97 мм |
| Діаметр фрези (D) | 26 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 8х19 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Информация для заказа
- Цена: 1 940 ₴





