Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 94782511 |
| Градуси (O) | 2 |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Діаметр фрези (D) | 34.2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 4.8/3.6 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 3 207 ₴



