Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2608628339 |
| Довжина різу (h) | 12.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 53 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Назначение | По дереву |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴



