Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | NUS06042 |
| Довжина різу (h) | 6 мм |
| Діаметр фрези (D) | 47.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴


