Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 56H239 |
| Довжина різу (h) | 15.9 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фігурна |
Информация для заказа
- Цена: 297 ₴






