Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1022D30V |
| Длина хвостовика | 33 мм |
| Довжина різу (h) | 12.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 56 мм |
| Діаметр фрези (D) | 30 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 13x5x4 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Информация для заказа
- Цена: 454 ₴





