Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 036-040-08 |
| Довжина різу (h) | 8 мм |
| Довжина фрези (L) | 50 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова напівстрижнева |
Информация для заказа
- Цена: 536 ₴


