Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | B&D |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 10202Bd12D19x60V |
| Длина хвостовика | 43 мм |
| Довжина різу (h) | 60 мм |
| Довжина фрези (L) | 120 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник , Верхній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 19x6x6;19x12x4 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 1 654 ₴




