Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GARMATA |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 811019081401 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Діаметр фрези (D) | 70 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 12000 об/хв |
| Назначение | МДФ , ДСП , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Информация для заказа
- Цена: 8 446 ₴


