Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FT912-2508-0001 |
| Довжина різу (h) | 12.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.7 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | по ОСБ , МДФ , ДСП , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Кромкова фігурна |
Информация для заказа
- Цена: 2 209 ₴




