Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HRD0405 |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 52 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 9.53х3.17х4 мм |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Кромкова фігурна |
Информация для заказа
- Цена: 1 275 ₴


