Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FT910-2808-0001 |
| Довжина різу (h) | 12.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.2 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | по ОСБ , МДФ , ДСП , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 8 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Информация для заказа
- Цена: 1 954 ₴




