Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HRP0303 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 45 мм |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 6.35х3.17х2.8 мм |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 1 053 ₴


