Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HRW1213 |
| Довжина різу (h) | 17.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 59 мм |
| Діаметр фрези (D) | 38 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Назначение | По дереву |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 12.7 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 12.70х4.76х5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 753 ₴


