Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 93814711 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 51 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по штучному каменю |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | Подшипник 791.044.00 |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 1 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 4.76х12.7х5 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 2 059 ₴





