Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Woodpecker |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HSL4503 |
| Градуси (O) | 45 |
| Довжина різу (h) | 6.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 52.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 24 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 12.70х4.76х5 мм |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Информация для заказа
- Цена: 567 ₴


