Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HRZ1005 |
| Довжина різу (h) | 14 мм |
| Довжина фрези (L) | 51 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 9.53х3.17х4 мм |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Кромкова жолобник |
Информация для заказа
- Цена: 1 314 ₴


