Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 80688041B |
| Довжина різу (h) | 50.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 123 мм |
| Діаметр фрези (D) | 34.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.7 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Назначение | по шпону , по дереву |
| Подшипник | Верхній підшипник , Нижній підшипник |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Кромкова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 5 735 ₴



