Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 95250111B |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.7 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Кромкова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 2 586 ₴


