Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65619011 |
| Довжина різу (h) | 28.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 69 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 8х16х5 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Кромкова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 3 678 ₴



