Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PFM7192 |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 100 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 28000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 12.7х19.05х4 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Зі змінними ножами , Кромкова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 4 843 ₴


