Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 66439511 |
| Градуси (O) | 15 |
| Довжина різу (h) | 31.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 65.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 39.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | M12x1 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | VHM |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Информация для заказа
- Цена: 15 265 ₴


