Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HZ13145 |
| Градуси (O) | 14 |
| Довжина різу (h) | 12 мм |
| Довжина фрези (L) | 45 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Информация для заказа
- Цена: 668 ₴


