Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | F251272 |
| Довжина різу (h) | 32 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | LH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип стали | HW |
Информация для заказа
- Цена: 1 335 ₴


