Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | US27161 |
| Довжина різу (h) | 60 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 42 мм |
| Довжина фрези (L) | 110 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 16 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 2 550 ₴


