Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Дополнительные характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RRA2505 |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 50 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип | Фреза |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Информация для заказа
- Цена: 3 081 ₴


